Bozdağ: Hesap nasıl yapılır millet gösterecek

27.07.2014

52 Kişi Okumuş

0 Yorum

Bozdağ: Hesap nasıl yapılır millet gösterecek

Bozdağ, Gölyaka Belediyesince düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, cumhurbaşkanı seçim çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Birilerinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunu kesmek için çok mücadele verdiğini anlatan Bozdağ, muvaffak olamadıklarını çünkü Erdoğan’ın millet adamı, milletle beraber yürüyen, milletin gözünün içinden hiza ve istikamet alan bir lider olduğunu vurguladı.

Bozdağ, Erdoğan’ın sermaye çevrelerinin önünde eğilecek bir lider olmadığına işaret ederek, “Tayyip Erdoğan, manşetlere göre hizaya gelecek bir lider değildir, dış güçlerin önünde boyun eğecek birisi hiç değildir. Bir Allah’ın bir de bu aziz milletin önünde saygıyla eğilen bir liderdir. Onun için hiçkimse ‘biz onun boynunu eğdiririz’ diye beklemesin” ifadesini kullandı.

Milletten aldıkları güçle yollarına devam edeceklerini ifade eden Bozdağ, “Türkiye’nin üzerinde hesap yapanlara, en büyük hesap nasıl yapılır, bunu sandıkta Türk milleti gösterecek, buna yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

Çilimli ilçesinde felç geçirmesi sonucu 8 yıldır yatalak olan 78 yaşındaki Ahmet Kazancıoğlu’nu ziyaret eden Bozdağ, Kazancıoğlu’nun Ankara’da tedavi ettirilmesi konusunda yetkililere talimat verdi.

Bozdağ, Çilimli ve Cumayeri ilçelerinde de halka hitap etti.

Kaynak: AA

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.