Ferdi Tayfur Şarkısıyla Efkarlanan Bahçeli, İkram …

05.01.2018

101 Kişi Okumuş

0 Yorum

Ferdi Tayfur Şarkısıyla Efkarlanan Bahçeli, İkram …

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir dizi açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere Adana’ya geldi. Bahçeli’ye burada tepside halka tatlı ikram edildi.

“YÜREĞİMDE YARA VAR” ŞARKISINI DİNLEDİ

Adana Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Bahçeli’ye, tepside ‘halka tatlı’ ikram edildi. Karayolu ile kente gelen Bahçeli’yi partilileri karşıladı. İlk olarak Adana Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Bahçeli, burada Büyükşehir Belediyesi bando ekibi tarafından karşılandı. Protokolle selamlaşan ve bir süre bando ekibinin çaldığı Ferdi Tayfur’un ‘Yüreğimde yara var’ şarkısını dinleyen Bahçeli, daha sonra Başkan Hüseyin Sözlü’nün makamına geçti. Başkan Sözlü, Bahçeli’ye büyükşehir faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

HALKA TATLISI İKRAM EDİLDİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendisine sunulan ikramları beğenerek, “Her gün böyle ikramlarda bulunacaksanız Adana’ya gelelim. Bizi mahcup ediyorsunuz. Halka tatlı yemeyecek miyiz? Bize bakıyor kaç dakikadır” dedi.

 

Ziyaretin sonunda Başkan Sözlü, Devlet Bahçeli’ye 3 hilalli vazo, Adana’nın tarihini anlatan 1935 yılı basımı kitap, plaket, tepside halka tatlı ve tespih hediye etti.

TEMEL ATMA TÖRENİNE GİTTİ

Daha sonra Bahçeli, MHP Adana İl Başkanlığını ziyaret etti. Bu sırada, parti binası önünde basın mensupları ve Bahçeli’nin korumaları arasında arbede yaşandı. Bahçeli, MHP il binasında partililer ile görüştü. Ziyaretin ardından MHP Lideri Devlet Bahçeli, ‘1071 Hizmetin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne katılmak üzere Galeria Festival Alanı’na gitti.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.