HDP’den MHP’li Meral Akşener’e övgü!

14.03.2015

87 Kişi Okumuş

0 Yorum

HDP’den MHP’li Meral Akşener’e övgü!

TBMM Genel Kurulu, Akşener başkanlığında toplandı. Akşener, 5 Nisan’a  kadar çalışma kararı alındığını hatırlatarak, Bugün sizlerle son günüm. 4 yıl  beraber Meclis’te mesai yaptık. Siyasi partilerin grup başkanvekillerine ve bütün  milletvekillerine teşekkür ediyorum. Çok güzel hatıralar biriktirdik, acı tatlı 4  yıl geçirdik. Şimdi seçime gidiliyor. Gidiş var dönmemek var, dönüp bulmamak var.  Yarına çıkacağımızı Allah biliyor. Varsa hakkım helal ediyorum, sizden de  hakkınızı helal etmenizi istiyorum dedi. 
 
  Sözleri alkışlarla karşılanan Akşener,  diğer Meclis Başkanvekillerine  de teşekkür etti. Güzel bir 4 yıl geçirdik, kendi adıma… diyen Akşener, 5  Nisan’a kadar kendisinin görevi olmadığını, diğer grup başkanvekillerinin görev  yapacağını söyledi. 

ÖRNEK OLDUNUZ, YİNE GÖRMEK İSTERİZ
 
Öte yandan bazı milletvekilleri de Akşener’e teşekkür ederek kendisini  yeniden Meclis’te görmek istediklerini ifade etti. HDP Grup Başkanvekili Pervin  Buldan, Tarafsız ve bağımsız duruşunuzdan büyük güç aldığınızı, bu tutumunuzla  örnek başkanvekili olduğunuzu gösterdiniz. Sizinle çalışmak bize güç vermiştir.  Önümüzdeki dönem sizi tekrar burada görmek istiyoruz dedi.
 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.