Ünlü dizi oyuncusunun kulağı koptu

03.04.2013

314 Kişi Okumuş

0 Yorum

Ünlü dizi oyuncusunun kulağı koptu

İngiliz “Game of Thrones” dizisinin yıldız oyuncusu Clive Mantle’nın, Newcastle’da uğradığı saldırı sonucu kulağı koparıldı.

Dizideki kanlı fantezi sahnelerinin gerçeğe dönüştüğü olayda, Mantle, Pazar sabahı kaldığı otelde gürültü yapan şahısları uyarınca hiç de beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Dizide Türk kökenli oyuncu Sibel Kekilli’nin rol arkadaşı olarak, Lord Greatjon Umber karakterini oynayan Mantle, otel dışında gürültü yapan bir grup adamın saldırısına uğradı. Saldırganlardan biri, Mantle’ın kulağını ısırarak kopardı.

55 yaşındaki Mantle’ın sözcüsü yaptığı açıklamada, “Kulağının kopan parçası bulundu ve yeniden yerine dikildi” diye konuştu. Sözcü, “Kendisi, yaşananlardan çok etkilenmiş, adeta şoke olmuş durumda. Bir otelde böyle bir meydana gelmesi hiç de sıradan bir hadise değil” ifadelerini kullandı.

Olaya karışan üç kişiden biri tutuklarken, bir kişi kefaletle serbest bırakıldı. Diğer sanık da serbest bırakıldı. Öte yandan tuhaf bir tesadüf olarak, Mantle’ın canlandırdığı karakter, dizide bir kurtun saldırısı sonucu iki parmağını kaybetmişti.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.