Yeni Fiat Panda Dualogic Satışa Sunuldu

23.03.2013

271 Kişi Okumuş

0 Yorum

Yeni Fiat Panda Dualogic Satışa Sunuldu

Yeni Fiat Panda Dualogic Satışa Sunuldu

Fiat’ın küçük sınıftaki şehir içi kullanım özellikleriyle efsaneleşen modeli Panda’nın, çevreci Twinair motor ve otomatik şanzımanla kombine edilen versiyonu ülkemizde satışa sunuldu.

0.9 litre hacimli 85 HP’lik Twinair motoruyla olduğu kadar otomatik şanzımanıyla da ön plana çıkan Yeni Fiat Panda, ekonomik olmasının yanı sıra iç mekân ferahlığı ve fonksiyonelliği ile bir şehir otomobilinden daha fazlasını arayanlara hitap ediyor.

Yeni Fiat Panda’nın 0.9 litrelik çevreci Twinair motoru 85 HP güç üretirken, 145 Nm’lik tork değerine ulaşabiliyor. 0.9 litrelik bu motor, 95 g/km’lik emisyon değeriyle ve 4,1 litre/100 km olan ortalama yakıt tüketimiyle iddiasını ortaya koyuyor.

Küçük sınıfta Fiat markasının dünya çapında efsane modeli haline gelen Yeni Fiat Panda’nın 0.9 litrelik Twinair benzinli motor ve otomatik şanzımanla kombine edilen versiyonu ülkemizde satışa sunuldu. Yeni Fiat Panda, çevreci Twinair benzinli motor ve otomatik vites seçeneği ile ekonomik olmasının yanı sıra iç mekân ferahlığıyla da bir şehir otomobilinden daha fazlasını arayanlara da hitap ediyor.

Yeni Fiat Panda: Güzel Hareket!

Fiat showroomlarında ilk etapta 26.800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla yerini alan ve 1.2 litre 69 hp benzinli motor seçeneği ile otomobil severlerin beğenisine sunulan Yeni Fiat Panda, 0.9 litre Twinair Turbo 85 hp Start

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.